Про KADORR Restaurants

Зберігаючи вікові традиції сімейних цінностей та східної гостинності, ми продовжуємо історію, коли кілька поколінь зустрічаються за одним столом, коли мудрість людей похилого віку та сучасні погляди молоді переплітаються, коли за смачним обідом чи вечерею відбуваються події, про які згадують усе життя.

Для ресторану KADORR готують найкращі кухарі України, запрошені мішленівські шеф-кухарі та найвідоміші кондитери світу. Тут завжди грає рояль і чується шепіт моря, яке видніється просто з вікон ресторану.

Ми пропонуємо європейське меню у всій своїй різноманітності, ми готові дивувати та захоплювати. Кухня ресторану Kadorr відкрита для всіх гостей: ви можете бачити, як готується ваша страва та бути впевненими у її винятковості. Також наші кухарі розробили спеціальне фітнес-меню та меню для дітей.

У ресторані Kadorr є ексклюзивна винна кімната, де зберігаються найрізноманітніші сорти найдавнішого напою. Гості отримують спеціальну винну карту, що відкриває цілий світ культури вина.

Власна кондитерська створює унікальні десерти, що поєднують у собі класику та інновації. Ми впевнені, що ви не зможете встояти перед вишуканим смаком шедеврів наших майстрів.

Ресторан KADORR — це частина розкішного комплексу KADORR Hotel Resort & Spa на Французькому бульварі. Його засновник Аднан Ківан зумів втілити ідею створення ідеального місця, де люди могли б проводити найпрекрасніші хвилини свого життя. Це місце смаку, стилю, найвищого сервісу, де панує гармонія та дух галантної Одеси.

Приємного відпочинку в ресторані «Кадорр» та у санаторії «Дубай в Одесі»!